Pfb Vanish sissekasvuvastane roll-on

Pfb Vanish on ainulaadne geel, mis on loodud ennetamaks sissekasvanud karvade teket, mis tekivad tihti zileti, vahatamise või epilaaroriga  karvaeemalduse järgselt.

Erinevate karvaeemaldusmeetodite  järgselt võivad tekkida sissekasvanud karvad, sisselõikamishaavad, vistrikud, punetus või paistetus. Karvad ummistavad karvatupe ja kasvavat naha alla, teatud juhtudel nahk ärritub ja võivad tekkida nahale punnikesed. Häire meditsiiniline nimetus on Pseudo Follicilitis Barbae-PFB.

Pfb Vanish koorib õrnalt naharakke ja ”tõstab” sissekasvanud karvad naha pinnale nii, et naha ärritus, punetus kaovad. Toode likvideerib tõhusalt karvaeemalduse järgse nahaärrituse. Toode sobib nii meestele kui naistele kogu kehal kasutamiseks. Tulemused juba 48 h jooksul.

Kasutamine:

Kasutamiseks näol, kaelal, kaenlalustes, bikiinipiirkonnas, rinnal, seljal, säärtel ja reitel. Kiiremad tulemused ilmnevad kui  kasutada toodet igapäevaselt. Suhkrudepilatsiooni järgselt võib kasutada järgneval päeval. Regulaarne kasutamine ennetab tõhusalt sissekasvanud karvade teket.

Soovituseks:

Kasuta vaid puhtal ja kuival nahal

Rulli nahale,ära masseeri

Kasuta toodet 2 x päevas, hommikul ja õhtul

Kasuta toodet 10 päeva enne suhkrudepilatsiooni võimaldamaks eemaldada efektiivsemalt isepäised sissekasvanud karvad.

Hoiatus: Väldi toote sattumist silma,limaskestale. Vaid välispidiseks kasutamiseks. Ära kasuta kui oled allergiline aspiriinile.Hoia lastele kättesaamatuna.

Raseduse ja imetamise ajal konsulteeri enne kasutamist arstiga.

Ei ole testitud loomadel.

Pfb Vanish saadaval

60ml 17€

Tooteid saab osta salongist, kokkuleppel saadame kauba postiga. Uuri lisa: +372 5827 5100 / info@suhkrudepilatsioon.ee