KKK

Kui kaua tulemus kestab?

Keskmiselt 3-4, hiljem ka 5-6 nädalat. Esialgset püsivust võivad lühendada eelnevad karvaeemaldusmeetodid (pikaaegne žiletikasutus, kreemiga eemaldamine). Pärast esimest käsitehnikas depilatsiooni karvad hõrenevad ja pehmenevad ning aeglustub nende kasv – juhul, kui jäädakse sama meetodi juurde.

Kas tagasi kasvavad tumedamad ja paksemad karvad?

Ei. Käsitehnikas suhkrudepilatsioon eemaldab karvad koos juurtega, nõrgestades uusi karvu ja muutes need hoopis heledamaks, hõredamaks ja pehmemaks. Regulaarsel selle meetodi kasutamisel väheneb karvakasvu kiirus ja karvade tihedus, mis on eriti märgatav talvekuudel.

Kuidas võidelda sissekasvanud karvadega, mis on tekkinud vahatamisel või žileti kasutamisel?

Käsitehnikas suhkrudepilatsioon ei tekita sissekasvanud karvu, pigem hooldab ja tervendab nahka. Kõige parem viis sissekasvu ennetamiseks ja likvideerimiseks on koorida nahka regulaarselt ja hoida nahk maksimaalselt niisutatuna. Kasutage spetsiaalseid hooldustooteid ja pidage nõu oma sugaringi spetsialistiga. Alexandria Professional tooted on nahasõbralikud ja looduslikud, omades häid raviomadusi ja pakkudes kiireid tulemusi.

Kas see tehnika sobib rasedatele?

Kindlasti. Suhkur on 100% orgaaniline ega kujuta mingit ohtu tulevasele beebile. Siiski on iga rasedus erinev ja soovitame alati konsulteerida oma arstiga.

Kui pikki karvu peaks ideaalse tulemuse saavutamiseks eemaldama?

Karvad kasvavad eri faasidega, kuid suhkruga saab eemaldada juba karva, mis on vaid õrnalt naha pinnal näha. Lühikese karva puhul on naha all kindlasti veel väga palju karvu peidus ja tulemus ei ole nii pikaajaline. Esmakordsel külastusel saame kätte 1., 2. ja üksikuid 3. kasvufaasi karvu, kuid pärast paari külastuskorda puhastame nii nahapealse kui -aluse karvadest juba palju efektiivsemalt. Ideaalse tulemuse saavutamiseks peab pärast žiletiga/kreemiga karvade eemaldamist kasvatama neid minimaalselt 2 nädalat, pärast vahatamist 3-4 nädalat. Mida pikem on eemaldatav karv esmakülastusel, seda kiiremini saab tulemuse kauapüsivaks.